ČelákoviceDnes.cz
ČelákoviceDnes.cz » Monitor zpráv » Kultura a volný čas v regionu

Kulturní zpravodajství z regionu | Čelákovice, Lysá nad Labem a Středočeský kraj

PODÍVEJTE SE: Ve Velvarech zakotvili filmaři, točí zde nový komediální seriál

18. 10. 2021 | Natáčení nového osmidílného komediálního televizního seriálu s názvem Národní házená je v plném proudu. Filmový štáb vedený režisérem Vladimírem Skórkou se proto usídlil ve Velvarech, aby zde tvůrci natočili některé z klíčových scén. Ve městě a jeho okolí se budou filmaři pohybovat do konce října. Díky hvězdnému obsazení i vynikajícímu scénáři se mohou diváci těšit na pořádnou dávku humoru.

PODÍVEJTE SE: Muzeum pražského vodárenství přichystalo den otevřených dveří

16. 10. 2021 | Den otevřených dveří s volným vstupem připravila Podolská vodárna v sobotu 16. října. Každou hodinu mohlo Muzeum pražského vodárenství v Praze 4 navštívit maximálně 35 osob včetně dětí. Nechyběl ani Deník s objektivem.

Comic-Con Prague: festival cílil na fanoušky sci-fi, fantasy a hororu

15. 10. 2021 | /FOTOGALERIE/ Pražský Comic-Con. Velikostí se sice neblížil tomu nejproslulejšímu v San Diegu, kde se scházejí špičky světové komiksové literatury a kde největší televizní studia představují nové seriály včetně významných hvězd, přesto fanouškům především sci-fi, fantasy a hororu nabídl bohatý program.

OBRAZEM: Podívejte se, jak vypadá Signal Festival v Karlíně

15. 10. 2021 | Po roční pauze v Praze začal tradiční festival světla Signal. Zahájen byl videomappingem s názvem Wind na kostel sv. Cyrila a Metoděje na Karlínském náměstí. Drtivá většina akcí festivalu je přístupná zdarma. Hlavním programem je pak 15 světelných či zvukových instalací na několika místech v metropoli.

OBRAZEM: Spirituál kvintet se loučil s fanoušky v Lucerně

14. 10. 2021 | V pražské Lucerně odehrála ve středu večer skupina Spirituál kvintet poslední ze série koncertů, jimiž se rozloučila se svou šedesátiletou kariérou. Na závěr diváci vestoje dlouze děkovali potleskem a společným zpěvem. S kapelou si na konci zazpívala i operní pěvkyně Dagmar Pecková.

Koncert pro Bílou pastelku přispěl na speciální služby pro nevidomé a slabozraké

14. 10. 2021 | /FOTOGALERIE/ Koncert pro Bílou pastelku, který proběhl ve středu 13. října na Palackého náměstí, zakončil další ročník celostátní veřejné sbírky Bílá pastelka.

Na Comic Conu zazáří i kultovní škodovácký Ferat ze slavného hororu

13. 10. 2021 | /FOTOGALERIE/ Na víkendovém Comic Conu, který se koná v pražské O2 Universum aréně, bude kromě jiných atrakcí k vidění i řada současných modelů škodovek. Pozornost fanoušků však bude zcela jistě upřena na jeden ze skvostů, který přehlídka nabídne. Půjde o kultovní model Ferat, který se nakonec nikdy nezačal vyrábět, ale diváci jej dobře znají z legendárního českého hororu Upír z Feratu.

PODÍVEJTE SE: Nadupané vozy a vavříny s vůní benzinu v technickém muzeu

13. 10. 2021 | Na čem muži a ženy závodili v meziválečném období? Národní technické muzeum ukazuje od středy čtyřiadvacet automobilů, které soutěžily doma i v zahraničí.

Design ovládl metropoli. Do neděle čeká na návštěvníky přes 200 instalací

7. 10. 2021 | /FOTOGALERIE/ Za renesancí řemesla do Uměleckoprůmyslového muzea, za módou do kostela Sacre Coeur na Smíchově a za designéry, firmami a školními instalacemi do Gabriel Loci. V Praze začal 23. ročník Designbloku.

PODÍVEJTE SE: Divadlo Spejbla a Hurvínka zahájilo novou sezonu

6. 10. 2021 | Sezonu 2021 - 2022 zahájilo ve středu 6. října Divadlo Spejbla a Hurvínka. Malí, ale i velcí diváci se opět mohou těšit na Spejbla, Hurvínka, Máničku, paní Kateřinu a Žeryka. Akci jsme navštívili s redakčním objektivem.

Zdroj: prazsky.denik.cz | Další zprávy »
22:13:16 | 18.10.2021

Úterý 19.10.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.